Про платформу "ЗнайтиСтудента"

Цей веб сайт був створений для освітніх компаній щоб допомогти їм знайти більше студентів (учнів, слухачів ).

Платформа "ЗнайтиСтудента" була створена в результаті розвитку студдентського порталу MojaOsvita.com.ua. Освітні компанії зацікавлені щоб продемонструвати свої послуги для нашої студентської спільноти (людей які самостйно отримують освіту). В результаті, ми створили окремий набір сервісів для освітніх компаній призначений для реклами своїх курсів, семінарів, тренінгів , пошуку студентів з використанням соціальних мереж та інше.

ЗнайтиСтудента є інтегрованим із MojaOsvita.com.ua. Додатково, тут є більше корисних інструментів для маркетингу та збільшенння продаж.

Цей сайт можуть використовувати компанії чи індивідуали які пропонують освітні послуги, навчальні курси (очні чи онлайн), тренінги, семінари чи вебінари , конференції та ін.

Наші послуги

І ще раз, наша мета - знайти більше студентів/учнів/слухачів для ваших курсів/тренінгів/семінарів.

Майбутнє

Ми продовжуємо розширювати та удосконалювати цю платформу. Ми будемо додавати інтеграцію із популярним програмним заабезпеченням серед освітніх компаній для менеджменту та маркетингу.

Ми додамо інтеграції із популярними системами дистанційної освіти, Студентськими Інформаційними Системами, Системами керування Партнерськими програмами та інше