Реклама ваших курсів чи інших освітніх проектів

Знайти Студента пропонує ефективний шлях для реклами курсів, семінарів, тренінгів та інших навчальних модулів на багатьох веб сайтах.

Ви створюєте та керуєте один централізований список ваших курсів і можете його публікувати на багатьох веб сайтах. Якщо потрібно внести зміни у ваші каталоги то це робиться лише в одному місці.

Ваші курси на MojaOsvita.com.ua

Один із головних інструментів для студентів на MojaOsvita.com.ua є каталог курсів від різних освітніх компаній, в тому числі Масові Відкриті Онлайн Курси. Освітня компанія може опублікувати свої онлайн чи очні курси, тренінги, семінари в цьому каталозі. Для цього потрібно зробити декілька простих кроків:

  1. Зареєструватися на цьому веб сайті.
  2. Додати ваші курси з допомогою інструменту "Курси"
  3. чи налаштувати автоматичний імпорт ваших курсів із зовнішнього джерела.
  4. Опублікувати вашу компанію в каталозі Компаній, розділі на MojaOsvita.com.ua *

* - публікація в каталозі є одним із наших платних сервісів

Публікація на інших веб сайтах

Коли список курсів готовий, ви можете дуже зручно опублікувати на багатьох інших веб сайтах і керувати цими публікація лише з одного місця. Ми маємо Wordpress плагін для зручної автоматичної публікації ваших курсів на wordpress блогагх. Додатково, ми підтримуємо HTML плагін для легкого включення ваших публікація на будь-який веб сайт.

Використання API

Наше API дозволяє отримати максимальну гнучкість при побудові мережі своїх рекламних партнерів. Керуйте списком курсів, партнерами, рекламними компаніями в одному місці на цьому сайті та рекламуйтеся на багатьох веб сайтах в такому форматі як вам зручно.

Як це працює і чому це зручно

Створення централізованого списку ваших курсів є ефективною частиною маркетингової стратегії. Дозволяє швидше реагувати на зміни та вносити модифікації одночасно у всіх місцях де ви рекламуєтесь.