Сертифікати про закінчення навчальних курсів видані освітніми компаніями

Знайти Студента пропонує інноваційний інструмент для генерації цифрових сертифікатів про завершення навчання (курсу, тренінгу, семінару, участі у конференції). Такйи сертифікат може бути виданий у тих же випадках що і традиційні сертифікати. Освітні компанії видають сертифікат про завершення своїм студентам (учням чи учасникам) і є підтвердженням навчання чи участі у події .

Сертифікат може бути виданий для курсу який доданий в каталог курсів освітньої компанії на сайті MojaOsvita.com.ua. Студент (власник сертифікату) отримує веб посилання на його сертифікат. Він може скачати сертифікат як PDF файл і роздрукувати, може поширити сертифікат в соціальних мережах, включити посилання в своє резюме та ін. Власник сертифікату може зробити все це без реєстрації на MojaOsvita.com.ua.

Додатково, студент (власник сертифікату) може створити свій обліковий запис на MojaOsvita.com.ua . Всі свої сертифікати можна розмістити на "Стіні Сертифікатів", "Паспорті освіти" та отримати інші цікаві інструменти на сайті "MojaOsvita.com.ua". Студент може керувати своїм публічним профілем, вирішувати які сертифікати показувати. Цей профіль має посилання і може бути включений в резюме при пошуку роботи.

Якщо ви зацікавлені в створення цифрових сертифікатівдля своїх студентів, якщо ви освітня компанія то ви можете створити обліковий рахунок Зареєструватися . Ви можете безкоштовно потестувати всі інструменти.

Освітня компанія може генерувати сертифікати використовуючи Веб інтерфейс на цьому сайті або може використовувати на ше API (application programming interface) щоб автоматизувати процес видачі сертифікатів та інтегрувати із своїм програмним забезпеченням.

Цінність цифрового сертифікату

Найбільша цінність таких сертифікатів в тому, що вони приносять нових студентів (клієнтів) на вашу навчальну платформу. Цифрові сертифікати це чудове джерело безкоштовного трафіку.

Студнт отримує сертифікат розміщений на сайті MojaOsvita.com.ua і, з радістю, поширює ого в своїх соціальних мережах. Його друзі та контакти бачать пошширення і відкривають сторінку щоб побачити деталі про нове досягнення. В решті-решт, частина його друзів та контактів відвідають сторінку із описом курсу (чи іншого навчального модуля, за який видано сертифікат). І можуть також записатися на курс.

Традиційний сертифікат проти Цифрового сертифіката згенерованого із "Знайти Студента

Традиційний сертифікат про закінчення це просто листок, який можна повісити на стіну.

Цифровий сертифікат можна роздрукувати і повісити на стіну так само як і традиційний.
Крім того, цифровий сертифікат:

Приклад Цифрового Сертифіката

Приклади